Haur Hezkuntza

 Ordutegia


HH 2. ETA 3. ZIKLOAk

  • Goizez:         08:45-12:15
  • Arratsaldez:   14:30-16:30

HAUR ESKOLA:  -  (   )

 Jakingarriak


   Ordutegiak - Eskola egutegia Haurtzaindegi-egutegia - Ikasturteko irteerak -  Guraso batzarrak

                                      

 Arduradun pedagogikoa:   Esti Nobajas - hh@eguzkibegi.net
 Tutoreak
         

HH 0

Ixone Intxaurraga

iintxaurraga@eguzkibegi.net

HH 1

Eukene Briones

 ebriones@eguzkibegi.net

HH 2A

Leire Etxebarria

leireetxebarria@eguzkibegi.net 

HH 2B

Esti Nobajas 

enobajas@eguzkibegi.net

HH 3A

Joana Nuñez 

jnunez@eguzkibegi.net

HH 3B

Ainhoa Barrenetxea abarrenetxea@eguzkibegi.net      

HH 4A

Eneko Ibañez

enekoibanez@eguzkibegi.net 

HH 4B

Endika Bilbao

endikabilbao@eguzkibegi.net 

HH 5A

Ane Bengoa 

abengoa@eguzkibegi.net 

HH 5B

Maripi Agirre 

mbagirre@eguzkibegi.net