Bigarren Hezkuntza

 Ordutegia


Astelehenetik ostegunera arte:         08:00-13:25 eta 15:40-16:30 arte 
Ostiralak:          08:45-14:40  
Kontsulta ordua:                       14:35-16:30 asteazken eta ostegunetan.
 

Jakingarriak


   Ordutegiak        -       Eskola egutegia        -      Haurtzaindegi-egutegia       -      Ikasturteko irteerak       -     Guraso batzarrak

                                                               

 

 Arduradun pedagogikoa:   Eguzkiñe Zaldunbide - dbh@eguzkibegi.net
 
 Tutoreak          

DBH 1A

Juan Luis Arrien

jlarrien2@eguzkibegi.net 

DBH 1B

Iñigo Txintxurreta

itxintxurreta@eguzkibegi.net

DBH 2A

 Ane Agirre

aagirre@eguzkibegi.net  

DBH 2B

 Nerea Lopez 

nerealopez@eguzkibegi.net  

DBH 3A

Idoia Azpiazu

iazpiazu@eguzkibegi.net

DBH 3B

Ekain Pujana

epujana@eguzkibegi.net

DBH 4A

 Irune Mayor

imayor@eguzkibegi.net

DBH 4B

Amagoia Isusi

aisusi@eguzkibegi.net