Lehen Hezkuntza

 Ordutegia


Goizez:         08:45-12:15 

Arratsaldez:   14:30-16:30

Jakingarriak


   Ordutegiak        -        Eskola egutegia        -        Haurtzaindegi-egutegia        -        Ikasturteko irteerak        -        Guraso batzarrak

                                                                        

 

Arduradun pedagogikoak:   Eider Ros-Aintzina Lekue - lh@eguzkibegi.net
 Tutoreak          

LH 1A

Unai Ibañez uibanez@eguzkibegi.net 

LH 1B

Eider Ros eiderros@eguzkibegi.net

LH 2A

 Ainara Arkotxa

aarkotxa@eguzkibegi.net

LH 2B

Josune Ibarzabal

jibarzabal@eguzkibegi.net 

LH 3A

Jabi Olabarriaga

jolabarriaga@eguzkibegi.net

LH 3B

Yolanda Aranaz  yaranaz@eguzkibegi.net

LH 4A

Jabi Gereta 

jgereta@eguzkibegi.net 

LH 4B

Itsaso Mugarza 

imugarza@eguzkibegi.net

LH 5A

Amaia Zabalgogeaskoa

Patricia Tello

azabalgogeaskoa@eguzkibegi.net

ptello@eguzkibegi.net

LH 5B 

Ainara Lejona

alejona@eguzkibegi.net

LH 6A

Eider Maza 

emaza@eguzkibegi.net

LH 6B

Aintzina Lekue

alekue@eguzkibegi.net